Львівська галерея мистецтв


Україна, Львівська область, Львів, вул. Стефаника, 3Петро Зарудний - вокаліст та лідер гурту «MERVA», з акустичним концертом

Львівська галерея мистецтв — подорож у світ історії і мистецтва!

Львівська галерея мистецтв — найбільший художній музей України (близько 50 тисяч експонатів), де зібрані унікальні твори живопису, скульптури, графіки країн Західної та Східної Європи від Середньовіччя до сучасності.
 
У галереї почесне місце посідає збірка італійського мистецтва, представлена творами XIV-XVIII століть, зокрема картинами відомих майстрів венеційської школи, однієї з найбільш самобутніх у Європі. Німецький живопис репрезентує один з найкращих взірців пізньоготичного стилю — зображення трьох святих Марії Магдалини, Оділії і Клари пензля невідомого майстра кінця XV століття. Досягнення німецького портретного малярства презентують полотна найкращих представників цього жанру у Європі другої половини XVIII століття.
 
Львівська галерея володіє однією з найбільших у Європі збірок австрійського мистецтва доби бароко. Перлиною серед визначних художніх цінностей галереї є єдиний в Україні твір Жоржа де Латура «У лихваря» — одна з небагатьох збережених у світі картин цього найбільш загадкового в історії європейського мистецтва майстра. У галереї також представлений французький, нідерландський, фламандський та іспанський живопис, а збірка польського мистецтва XVI-XX століть — найкраща у світі за межами Польщі. В експозиції представлені роботи провідних польських майстрів XIX століття, серед яких твори Артура Ґроттґера і Яна Матейка. Мистецтво Європи XX століття знайомить із творами художників різноманітних шкіл та художніх напрямків.
 
Про це мало говорити — це треба бачити на власні очі!

3D-тур 4 панорам


РозвагиЛьвівська галерея мистецтв

+38 (032) 261 44 48